X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Na narty w Świętokrzyskie

W najbliższym programie „Dziecko w drodze”, ocenimy atrakcje zimowe Gór Świętokrzyskich i opowiemy, jak bawią się tam dzieci.
Foto: pixabay.comdomena publiczna
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Nie będę się tu więc nudzić zarówno wytrawni narciarze, jak i maluchy, dla których przygotowano „ośle łączki”. Oprócz Parku Dinozaurów i znajdujących się tam prehistorycznych stworów, odtworzonych z niemal chirurgiczną dokładnością, zima w Górach Świętokrzyskich kusi i przyciąga miłośników białego szaleństwa - Stacją Narciarską „Szwajcaria Bałtowska”.

To ośrodek narciarski z wyciągiem krzesełkowym, 2 wyciągami orczykowymi, 2 wyciągami dla dzieci i 6 trasami o łącznej długości ok. 4 km, dostosowane do różnych umiejętności.

Do tego cała infrastruktura stacji narciarskiej: hotele, góralskie karczmy... w końcu to Góry Świętokrzyskie!

 

Zapraszamy na audycję "Dziecko w drodze" w niedzielę, w godzinach 22:00 - 23:00, a szczególnie w niedzielę, 29 stycznia!

 

Playlista