X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Pieczywo świata

Tak wiele rzeczy może nam się przejeść, ale jest jedna, która smakuje zawsze :)
Pieczywo świata
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Tak wiele rzeczy może nam się przejeść, ale jest jedna, która smakuje zawsze :) Chleb – bo o nim mowa, choć jest podstawowym składnikiem pożywienia na całej kuli ziemskiej, to w różnych rejonach świata, wygląda i nazywa się inaczej. W dzisiejszej audycji powiemy, w których krajach chleb jest słodki, gdzie występuje w formie płaskich placków, a gdzie dostaniemy okrągłe bochny. Bądźcie z nami już od 10.00: http://on.fb.me/1gqbsAO

Czy nasi mali Słuchacze wiedzą jak nazywa się tradycyjny chleb w różnych częściach świata? Zachęcamy do telefonowania do studia: 22 645 20 55. 


Playlista