X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00

NAGRODY SPORTOWE POLSKIEGO RADIA
im. Bohdana Tomaszewskiego

Nagrody Sportowe Polskiego Radia
Section02
Section03
Section04

PIOTR LISEK (LEKKOATLETYKA)

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2017 12:00
Audio
Piotr Lisek
Piotr LisekFoto: Shutterstock

Na początku przygody ze sportem uprawiał biegi przełajowe i skakał wzwyż. Wybrał jednak konkurencję, która zapewnia wyższy poziom adernaliny, czyli skok o tyczce. Mimo że ma dopiero 25 lat, na koncie już kilka znaczących sukcesów. Niewiele zabrakło mu do podium ubiegłorocznych igrzysk olimpijskich, a kilka miesięcy wcześniej wrócił z brązem z Portland, gdzie odbywały się halowe mistrzostwa świata. Trzecie miejsce zajmował też w mistrzoswtach globu na otwartym stadionie i mistrzostwach Europy w hali (w obu przypadkach w 2015 roku).

Miał rewelacyjny sezon halowy 2017. Do niego należały najlepsze 3 wyniki na świecie, jako jedyny pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 6 metrów, stając się tym samym 21. zawodnikiem w historii (a pierwszym Polakiem), który złamał tę barierę. Niestety, minionej zimy Piotr łamał też... tyczki, ale to nie przeszkodziło mu w zachowaniu świetnej formy. Został halowym mistrzem Europy w Belgradzie, wygrał Diamentową Ligę w Monako, a w najważniejszej imprezie sezonu, czyli mistrzostwach świata w Londynie, był drugi - tuż za Amerykanienm Samem Kendricksem.

Zobacz więcej na temat: Lekkoatletyka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section05

Patron honorowy

Ministerstwo Sportu i Rekreacji

Partner wspierający

Komitet Olimpijski

Partner Główny

Orlen

Partner strategiczny

Totalizator Spotowy

Patron medialny

TVP Sport

Organizator

Polskie Radio