X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Włodzimierz Lubański

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 16:34
Komentator
Włodzimierz Lubański jest do dziś najmłodszym w historii debiutantem w reprezentacji Polski i rekordzistą w liczbie strzelonych bramek
Włodzimierz Lubański jest do dziś najmłodszym w historii debiutantem w reprezentacji Polski i rekordzistą w liczbie strzelonych bramekFoto: W. Kusiński/ PR

Mistrz olimpijski (w 1972 r. jako kapitan polskiej drużyny), dwukrotny Piłkarz Roku (1967 i 1970), zdobywca Złotych Butów (1972), król strzelców II ligii francuskiej, zawodnik Górnika Zabrze, klubów belgijskich i francuskich  oraz trener – Włodzimierz Lubański zadaje pytanie w konkursie „Krótka piłka”, który proponujemy słuchaczom w czasie trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.