Section50
menu

"Lato z radiem" pożegnało Słuchaczy z Gdańska

31 sierpnia minęła 38. rocznica podpisania porozumień sierpniowych zawartych przez komunistyczne władze i protestujących robotników. Z tej okazji "Lato z radiem" odwiedziło Gdańsk. Była to ostatnia audycja "Lato z radiem" w tym roku.

czytaj dalej
Przywozimy Lato z Radiem
Artykuły
zobacz więcej
konkursy
"Lato z Radiem" to nie tylko świetna zabawa i rozrywka na najwyższym poziomie, ale i tradycyjnie konkursy dla naszych Słuchaczy. A jeśli konkursy to również atrakcyjne nagrody. Zobaczcie co Was czeka tego lata!
Walizka marzeń
Konkurs, który trwa w trakcie całego programu. W tej rozgrywce można wygrać wszystko albo nic. Codziennie zwycięzca wyłaniany spośród słuchaczy zdobywa wszystkie nagrody które wypełniają "Walizkę marzeń". Prowadzący podpowiadają, jakie rzeczy pakujemy do letniego bagażu. Zadaniem jest zapamiętanie wszystkich przedmiotów i w odpowiednim czasie wysłanie SMS-a. Prosta zabawa dla uważnych słuchaczy.

sponsor nagród

sponsor audycji

W Polskę jedziemy
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową zawierającą kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe zadane na antenie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.
Krótka piłka
Konkurs rozgrywany w trakcie trwania Mundialu. Tu ekspertem zadającym pytania jest legenda polskiej piłki nożnej Włodzimierz Lubański. Zabawa przeznaczona dla kibiców, i to tych którzy wiedzą co to takiego "spalony". Żeby nie spalić się w konkursie trzeba kochać futbol. Do wygrania codziennie po 10.30 oryginalna piłka z tegorocznych Mistrzostw Świata.
Napisz przebój lata
Zadaniem słuchaczy jest napisanie tekstu piosenki, do którego zostanie skomponowana muzyka i jako przebój „Lata z Radiem” wielokrotnie pojawi się na antenie Programu 1
Gra rodzina
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową zawierającą kreatywną Odpowiedź (zwaną dalej także Utworem) na pytanie konkursowe zadane na antenie wraz z imionami członków rodziny biorących udział w konkursie.

sponsor konkursu

Serce Lata z Radiem
Słuchacze „Lata z Radiem” zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową SMS kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe zadane na antenie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Bardzo atrakcyjne nagrody!
Sobotni Konkurs
Słuchacze „Lata z Radiem” zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową SMS kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe zadane na antenie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Bardzo atrakcyjne nagrody!
Lato z radiem spełnia marzenia
Celem konkursu jest spełnienie marzeń słuchaczy radiowej Jedynki, którzy sami z różnych powodów nie mogą sobie na to pozwolić.

patron konkursu

LATO z RADIEM Festiwal
Słuchacze „Lata z Radiem” zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową SMS kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe zadane na antenie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Do wygrania specjalna płyta „Lato z Radiem Festiwal”!
klasyczne lato z radiem
zobacz więcej
zespół
lato z radiem budzi ludzi
Tegoroczna audycja „Lato z Radiem” to nie tylko rozrywka, podróże, kryminalna powieść i konkursy. Dotkniemy także tematów poważniejszych, prawdziwych ludzkich dramatów, zakrętów życiowych i zmagań. W przygotowywanym przez Agnieszkę Ciecierską i Małgorzatę Raduchę cyklu „Jedyny taki ktoś” (poniedziałek-piątek o godz.10.15) pokażemy wzruszające wyznania z „happy endem”. Raz w tygodniu pod hasłem „Lato z Radiem budzi ludzi” zaprezentujemy historię wybudzonych ze śpiączki pacjentów dwóch klinik „Budzik”: warszawskiej - dla dzieci oraz olsztyńskiej – dla dorosłych. Cykl powstał we współpracy z Fundacją „Akogo?” Ewy Błaszczyk.
Hobby, dla którego warto żyć
Dawid Pawlaczyk przeżył poważny wypadek samochodowy. Znalazł się w szpitalu w Gorzowie, gdzie lekarze określili jego stan jako krytyczny i nie dawali większych szans na przeżycie.
czytaj dalej
zobacz więcej

Numer konta bankowego Fundacji „Akogo?”: 02 1090 1056 0000 0000 0612 1000; KOD SWIFT WBK: WBKPPLPP z dopiskiem „Lato z Radiem budzi ludzi” prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S. A Chcesz pomóc pacjentom fundacji „Akogo?” wyślij sms pod nr 75 250, z hasłem „Budzimy”. Opłata 6,15 zł z VAT. Całkowity dochód netto z usługi operatorzy przeznaczyli na cele statutowe fundacji.

ORGANIZATORZY FESTIWALU

PRSA Gdynia Moje Miasto

PARTNERZY FESTIWALU

PKO BP

PATRON MEDIALNY FESTIWALU

TVP

PATRON PRASOWY LATA Z RADIEM

Lato z Radiem 2018
Section49
Section52