X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Witold Pelka "I w anioły"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:00
W niedzielę 2 grudnia o godzinie 20:05 radiowa Trójka zaprasza na premierowe słuchowisko Witolda Pelki "I w anioły".
Audio

Jaki wpływ miała spłuczka zerwana w klozecie pewnego terenowego komitetu PZPR na światopogląd urzędującego tam sekretarza? To fundamentalne pytanie pozostałoby bez odpowiedzi gdyby nie sensacyjna akcja tej świetnej komedii politycznej. Nieoczywistych związków przyczynowo-skutkowych jest w niej dużo więcej i nic dziwnego, skoro wszystkiemu patronuje sam Anioł Stróż, który pewnego dnia ukazał się na ścianie…. "Nadchodzi jakaś zmiana" – prorokuje główny bohater tej "cudownej" sztuki i nie myli się, bo w miasteczku, które wymyślił i usłyszał Witold Pelka, wybucha prawdziwa epidemia niepodległości!  

Słuchowisko Witolda Pelki "I w anioły" zostało wyróżnione w konkursie Programu III „Nasłuchiwanie Niepodległość” . Reżyserowała Dobrosława Bałazy.

Witold Pelka "I w anioły"

Reżyseria: Dobrosława Bałazy

Realizacja akustyczna: Maciej Kubera

Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

 

Obsada:

Aleksander Mikołajczak, Lucyna Malec, Katarzyna Tatarak, Mirosław Wieprzewski, Jan Kulczycki, Jarosław Domin, Jan Pęczek,

Maciej Gudowski