X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Spotkania z Mistrzem | Adam Ferency

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 10:00
25 października, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na  spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem". Tym razem w roli Mistrza Adam Ferency. WAJDA SCHOOL, ul. Chełmska 21/bud. 24
Audio

To wyjątkowa okazja, by wziąć udział w otwartych dla publiczności rozmowach, które odbywają się w ramach kursu Reżyserii radiowej realizowanego przez Wajda School, Teatr Polskiego Radia i Filmotekę Narodową Instytut Audiowizualny.

25.10 | godz. 18.00 | Adam Ferency

Wybitny aktor teatralny i filmowy związany z warszawskim Teatrem Na Woli i Teatrem Dramatycznym. W Teatrze Telewizji współpracował z m.in.: Agnieszką Holland („Proces”, „Dybuk”), Erwinem Axerem („Miłość na Krymie”), Maciejem Prusem („Jan Maciej Karol Wścieklica”), Olgą Lipińską („Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna”), Laco Adamikiem („Pogrzeb fabrykanta”, „Elżbieta królowa Anglii”, „Woyzeck”), Janem Englertem („Hamlet”), Tomaszem Zygadło („Moskwa – Pietuszki”). Za kreacje w słuchowiskach radiowych Teatru Polskiego Radia otrzymał Wielki Splendor – nagrodę Teatru Polskiego Radia (2000). Za rolę w słuchowisku „Noc Walpurgii, albo kroki Komandora” otrzymał nagrodę aktorską na Festiwalu Dwa Teatry – Sopot 2003.

Kolejne spotkania:

WAJDA SCHOOL, ul. Chełmska 21/bud. 24
15.11 | godz. 18.00 | Janusz Zaorski
22.11 | godz. 18.00 | Jan Englert

FINA, ul. Wałbrzyska 3/5
16.12 | godz. 15.00 | prezentacja słuchowisk
zrealizowanych w ramach kursu Reżyserii radiowej