X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Kora

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 14:00
W najbliższą sobotę, 26 października o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert piosenek Kory Jackowskiej pt. "Kora".
Kora
KoraFoto: Polskie Radio

W najbliższą sobotę 26 października w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana odbędzie się koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy przypomną największe przeboje Kory  – jednej z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka. Początek koncertu pt. "Kora" w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana o godz. 21.05.  Transmisja na antenie radiowej Jedynki.

 

W trakcie koncertu wystąpią młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Szymon Butor, Natalia Cwajna, Nikola Krauze, Małgorzata Chruściel, Dominik Rybiałek 

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser koncertu) wybrali repertuar złożony z najpopularniejszych piosenek Kory (1951 – 2018) – polskiej piosenkarki rockowej i autorki tekstów. W latach 1976–2008 była wokalistką zespołu Maanam. Uważana za jedną z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka. Uznawana za ikonę polskiego rocka.

Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohaterki wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Muzyczne spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke z Programu 1 Polskiego Radia.

Transmisja wydarzenia w radiowej Jedynce w sobotę  26 października o godz. 21.05.