X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Spotkanie z Mistrzem | Jan Englert

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 10:00
22 listopada, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na  spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem". Tym razem w roli Mistrza - Jan Englert. WAJDA SCHOOL, ul. Chełmska 21/bud. 24
Jan Englert
Jan EnglertFoto: Ewa Modestowicz

Zapraszamy na ostatnie w naszym cyklu spotkanie -
z JANEM ENGLERTEM - jednym z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych.

Jan Englert - dyrektor artystyczny Teatru Narodowego i profesor warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Pełnił w niej funkcję dziekana Wydziału Aktorskiego (1981–1987) i rektora (1987–1993, 1996–2002). Zagrał m.in.: w filmach Andrzeja Wajdy („Kanał”, „Katyń”, „Tatarak”), Kazimierza Kutza („Sól ziemi czarnej”, „Perła w koronie”), Janusza Zaorskiego („Baryton”), Filipa Bajona („Magnat”), a także w serialach Janusza Morgensterna („Kolumbowie”, „Polskie drogi”), Jerzego Antczaka („Noce i dnie”), Ryszarda Bera („Lalka”) i Jana Łomnickiego („Dom’). Wyreżyserował m.in. „Matkę”, „Bezimienne dzieło” i „Onych” Witkacego, „Kordiana” Słowackiego, „Śluby panieńskie” Fredry, „Udrękę życia” Levina; a w Teatrze Telewizji: „Mewę i Iwanowa” Czechowa, „Miesiąc na wsi” Turgieniewa, „Dziady” Mickiewicza i „Beatryks Cenci” Słowackiego. Laureat Spendora Splenorów 2017 – nagrody przyznawanej przez Zespół Artystyczny Teatru Polskiego Radia oraz Wielkiej Nagrody Festiwalu Dwa Teatry za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej w 2019 r.

Kolejne spotkania:

FINA, ul. Wałbrzyska 3/5
16.12 | godz. 15.00 | prezentacja słuchowisk
zrealizowanych w ramach kursu Reżyserii radiowej