X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Ryszard Poznakowski

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 08:00
W najbliższą sobotę, 23 listopada o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert piosenek Ryszarda Poznakowskiego pt. "Znamy się tylko z widzenia".
Znamy się tylko z widzenia
Znamy się tylko z widzeniaFoto: Polskie Radio

W sobotę 23 listopada w Muzycznym Studiu im. Władysława Szpilmana kolejny wieczór Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy przypomną zarówno największe przeboje, jak również mniej znane utwory Ryszarda Poznakowskiego.

Ryszard Janusz Poznakowski – polski muzyk, kompozytor, aranżer. W latach 1969–2005 był członkiem Trubadurów (z dwuletnią przerwą od 1971 do 1973), z którymi zaczął ponownie występować w 2010. Od 2012 jest także liderem zespołu „Poznakowski Band”.

Początek koncertu pt. "Znamy się tylko z widzenia" w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana o godz. 21.05.

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser) wybrali repertuar złożony z najważniejszych kompozycji Ryszarda Poznakowskiego – muzyka, kompozytora, wokalisty. Był on autorem takich niezapomnianych przebojów z lat 70. i 80., jak m.in.: „Znamy się tylko z widzenia”, „Byłaś tu”, „Bądź dziewczyną moich marzeń”, „Wrócimy kiedyś znów”, „Uśmiechajcie się dziewczęta”, czy „Chałupy welcome to”

W trakcie muzycznego spotkania poświęconego Ryszardowi Poznakowskiemu wystąpią: Sylwia Banasik, Natalia Skorupka, Aga Twardowska, Filip Mizia, Kamil Owczarek. Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohatera wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Początek koncertu w sobotę 23 listopada o godz. 21.05. Prowadzenie – Paweł Sztompke.

Transmisja na antenie radiowej Jedynki w sobotę 23 listopada o godz. 21.05.