X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Przewodnik po chorobie i umieraniu z ks. Janem Kaczkowskim

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 08:48
Rozmowa z red. Katarzyną Jabłońską, autorką wywiadu rzeki z ks. Janem Kaczkowskim „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”.
Audio

Rozwój medycyny wydłużył nie tylko ludzkie życie, ale także czas naszego zmagania z nieuleczalnymi i śmiertelnymi chorobami. Dlatego dzisiaj bardziej niż kiedyś potrzebujemy trudnej sztuki oswajania się z chorobą i powoli zbliżającą się śmiercią. Swojego rodzaju przewodnikiem po chorobie i umieraniu pragnie być książka "Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby". To zapis rozmów przeprowadzony w ostatnich latach z ks. Janem Kaczkowskim, który większość swego życia poświęcił chorym i zbliżającym się do śmierci. O powstawaniu książki porozmawiamy ze współautorką. 


***

Tytuł audycji:  "Lumen"

Prowadzący: Jan Pniewski

Data emisji: 30.04.2017 r.

Godzina emisji: 06:30