X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

18 stycznia - "Wielkie przyjaźnie. Poszukiwanie sensu w czasach zwątpienia"

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2009 10:07
.
Audio


    Przełom XIX i XX w był czasem gwałtownego rozwoju nauk empirycznych, a uczeni i filozofowie wierzyli, że w nich właśnie tkwi klucz do rozwiązania wszystkich ludzkich problemów. Owa wiara w postęp miała wkrótce zostać zakwestionowana, lecz ci, którzy się wówczas od niej dystansowali spychani byli na margines intelektualnego świata. Część z nich w poszukiwaniu głębszego sensu życia zwróciła się w stronę chrześcijaństwa, co zaznaczyło się w historii, jako fala znaczących konwersji. O książce  Raissy Maritain "Wielkie przyjaźnie. Poszukiwanie sensu w czasach zwątpienia", która przybliża klimat tamtej epoki z jej różnymi pragnieniami, tęsknotami i niepokojami mówi gość audycji ks. dr Jacek Grzybowski.

 

 
  

 


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak