X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Jeśli nie Chopin, to co?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 08:00
11 listopada daje wiele muzyczno-skojarzeniowych możliwości...
Audio
Jeśli nie Chopin, to co?
Foto: Andrew Gustar / photo on flickr

Tak, to pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy po październikowej uczcie Konkursu Chopinowskiego. Ale 11 listopada daje wiele muzyczno-skojarzeniowych możliwości. Zatem razem z... po części gościem, po części współprowadzącym, który pojawia się w świątecznych odsłonach, czyli wraz z Pawłem Sztompke opowiadamy o rocznicach.

Po pierwsze - kto z Was pamięta słowa "...boisz się?! hahahaa zażyj tabaki...". Nieśmiertelna, cudowna opera "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki z librettem Jana Chęcińskiego 150 lat temu miała swoją premierę. To dobry moment aby ją przypomnieć. Kolejna rocznica i związane z nią wydarzenie teatralno-muzyczne, to 70. rocznica śmierci Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej z zaproszeniem na premierowy spektakl WOJNĘ SZATAN SPŁODZIŁ...

I ostatnia wielka ważna rocznica – 155 lat temu urodził się Ignacy Jan Paderewski i w Warszawie, od 6 listopada trwa Międzynarodowy Festiwal Paderewskiego.

Zapraszają: Agnieszka Trzeciakiewicz i Paweł Sztompke

Środa, 11 listopada, godz. 6.00 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak