X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Zespół NMR i "Night Train"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 12:00
To, co z pewnością jest głównym czynnikiem mającym wpływ na ich muzykę i teksty, to obserwacja otaczającej nas typowo konsumenckiej rzeczywistości.
Audio

Jest to krążek dołączony do jednego z numerów magazynu „Drakka – pisma dla grzeszników” zawierający efekt kilku lat wspólnego grania trojki muzyków, inspirowanych twórczością Pink Floyd, Deep Purple, Dream Theater, Porcupaine Tree, i innych gigantów rocka, którym zawdzięczają swe początki.

Na płycie można usłyszeć także o Bogu, miłości, nadziei i oczekiwaniu na dobre zmiany, a także o przyjaźni i ciągłym poszukiwaniu lepszego sensu istnienia. Starają się nie pisać o banałach, a raczej tak, aby teksty niosły jakieś przesłanie.

Więcej dowiecie się słuchając płyty.

Zaprasza: Marcin Witan

 

Niedziela, 13 listopada, godz. 6.00-7.00

Zobacz więcej na temat: Deep Purple Pink Floyd
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak