Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Australia na sportowo!

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 10:00
– Na początek dyscyplina, która jest tutaj dla mnie zdecydowanie numerem jeden, i która skradła moje serce – zachęca do słuchania relacji Tomasz Gorazdowski. 
Audio
  • Jaki sport najchętniej uprawiają Australijczycy? (Tomek na końcu świata/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Squirrel_photos/pixabay.com

– Futbol australijski to nasza gra. Jest bardzo emocjonująca, angażująca i nieprzewidywalna. Można zdobyć mnóstwo punktów, ale to wymaga dużej sprawności fizycznej. Gra wzbudza wielkie emocje – mówi David Kingston, który wprowadził dziennikarza Trójki w tajniki futbolu australijskiego.

Czym różni się futbol australijski od rugby? Kiedy rozegrano pierwszy mecz? Jakie jeszcze sporty uprawiają Australijczycy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 2.04.2019
Godzina emisji: 8.51

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak