Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Nietypowe zawody w Australii

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2019 10:00
– Do zawodów unikalnych, które można znaleźć chyba tylko w Australii, zdecydowanie należy operator dronów-poszukiwacz rekinów – mówi Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Australia – kraina dziwnych zawodów (Tomek na końcu świata/Trójka)
Widok z drobna na Gold Coast w Australii
Widok z drobna na Gold Coast w AustraliiFoto: DAE Photo/Shutterstock.com

– Latamy dronami nad wodą. To praca w służbie australijskiego rządu i w porozumieniu z ratownikami na plaży. To stosunkowo nowa technika, którą stosujemy, z dużym powodzeniem, od dwóch lat. Widzimy mnóstwo zwierząt w wodzie, mnóstwo rekinów i dzięki nam plaże są znacznie bezpieczniejsze – podkreśla gość Tomasza Gorazdowskiego. 

Czy drony zastąpiły już dotychczas stosowane metody wykrywania niebezpieczeństw przy plażach? Jaki zawód gwarantuje w Australii zaskakująco wysokie zarobki? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej relacji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 15.04.2019
Godzina emisji: 8.50

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak