X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Plastic-Free-Boy na ratunek oceanom

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 10:00
– Gdy chodzi o ochronę środowiska, czasem trzeba wziąć sprawy we własne ręce. Nawet gdy ma się ledwie 11 lat i nawet tam, gdzie na pozór wszystko jest w porządku – mówi Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • 11-latek w walce z plastikiem w morzach (Tomek na końcu świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Willyam Bradberry/Shutterstock.com

– W Australii, wydawałoby się, nie mamy problemu ze śmieciami. On jednak istnieje, bo jedynie 10 proc. zużytego plastiku jest przetwarzana – opowiada Karin Ecker. Karin jest filmowcem i widząc śmieciowy problem w swoim kraju, postanowiła stworzyć film edukacyjny, który uświadomi ludziom zagrożenie, jakim jest plastik.

Obraz stworzyła wraz ze swoim, wówczas 11-letnim, synem Arlianem. – Film zaczęliśmy kręcić w moje 11. urodziny, dwa lata temu. Byłem z mamą na plaży i zobaczyłem, jak do morza wypuszczane były trzy żółwie. Spytałem mamę, dlaczego nie żyją one w wodzie i dowiedziałem się o problemie plastiku w oceanach, ale również o wpływie mikroplastiku na ludzi. Wtedy postanowiliśmy nakręcić "Plastic Alarm", który ma zniechęcać ludzi do używania plastikowych jednorazówek i pokazywać, jakie niebezpieczeństwa niosą one dla świata – mówi Arlian "Plastic-Free-Boy" Ecker.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej relacji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 18.04.2019
Godzina emisji: 8.49

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak