Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Łapacze węży, czyli praca dla ludzi o stalowych nerwach

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 10:00
– W Polsce znalezienie jadowitego węża w domu to gigantyczny problem, w Australii – niezbyt duży. Wystarczy zadzwonić po odpowiednich ludzi – mówi Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Jak wygląda praca łapacza węży? (Tomek na końcu świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Janelle Lugge/Shutterstock.com

– W Brisbane występuje chyba największa różnorodność węży w całej Australii. Dla nas to dobrze, bo każdego dnia o każdej porze możemy zostać wezwani do zajęcia się wężem. Częstotliwość wezwań jest uzależniona od pory roku i latem jest ich znacznie więcej. Dojeżdżamy do klienta w około 20 minut. Pojawiamy się i opanowujemy sytuację – opowiada Josh, łapacz węży z firmy Urban Reptiles. 

Jakie węże są najbardziej niebezpieczne? Dlaczego łapacze węży muszą często czekać aż gad wypełznie ze ściany? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej relacji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 17.04.2019
Godzina emisji: 8.48

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak