Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Jak zaplanować swoje wakacje życia?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 10:00
– W ciągu tych trzech miesięcy dostałem od Państwa tyle pytań, że przydałyby się kolejne trzy, żeby na nie odpowiedzieć. Czy jest drogo? Czy mieszkańcy są przyjaźni? Czy jest bezpiecznie? Nie wiadomo od czego zacząć… – mówi Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Co brać pod uwagę planując wyprawę do Australii, Nowej Zelandii i wysp Oceanii? (Tomek na końcu świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ronnybas frimages/Shutterstock.com

– Najlepiej chyba zacząć, od tego, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Mimo, że daleko, to czasem łatwiej niż w znacznie bliższych Polsce miejscach. Ze względu na odległości, ceny biletów lotniczych są wysokie, ale można trafić na promocje. Jeśli trafimy tu w odpowiednim czasie, to pogoda murowana. Biorąc to wszystko pod uwagę, może warto zainwestować w takie wakacje życia? – opowiada reporter Trójki.

W którym z odwiedzonych przez Tomasza Gorazdowskiego miejsc największy problem stanowiły pianiądze? Czy jest sposób, by poradzić sobie z tą, wydawałoby się, zaporą? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej relacji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 24.04.2019
Godzina emisji: 8.48


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak