X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polski startup wyróżniony w Londynie

19.03.2020 18:27
GGPredict, polski startup zajmujący się analityką w e-sporcie, zwycięzcą konkursu ł.pitch Start-up Challenge w Londynie.
Audio
  • GGPredict - startup nagrodzony w ramach konkursu ł.pitch Start-up Challenge
Wręczenie nagrody w ramach konkursu ł.pitch Start-up Challenge
Wręczenie nagrody w ramach konkursu ł.pitch Start-up Challengeźr. LSE PBS ł.pitch


GGPredict to firma zajmująca się analityką w Counter Strike: Global Offensive oraz w przyszłości w innych tytułach e-sportowych. Projekt zwyciężył w konkursie organizowanym przez LSE Polish Business Society i otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych i miejsce w programie akceleracyjnym Space3ac, w ramach którego może liczyć na wsparcie o wartości 200 tysięcy złotych.

Ideą GGPredict jest postrzeganie świata e-sportów z analitycznej perspektywy i skupienie się tylko i wyłącznie na faktach i liczbach. Pomimo miliardów dolarów, które warte są rozgrywki e-sportowe oraz pól nagród znacznie przewyższających te w sportach tradycyjnych - podejście do analityki w e-sporcie jest znacznie mniej zaawansowane niż chociażby w piłce nożnej czy koszykówce.

Z Michałem Łowigusem i Przemysławem Siemaszko z GGPredict rozmawiał Przemysław Pawełek


Zobacz więcej na temat: e-sport startup Londyn