Redakcja Polska

Znamy nominowanych do jubileuszowej edycji Konkursu "Teraz Polska"

30.05.2020 10:34
Wysoka polska jakość potwierdzona opiniami niezależnych ekspertów to coś, co łączy 31 produktów, 20 usług i 2 innowacje, które uzyskały nominacje w jubileuszowej, 30. edycji Konkursu "Teraz Polska". Tegoroczne obrady kapituły godła "Teraz Polska" ze względu na epidemię odbyły się online.
Audio
  • Jubileuszowa edycja konkursu "Teraz Polska" - rozmowa z Michałem Lipińskim
Michał Lipiński, dyr. konkursu Teraz Polska
Michał Lipiński, dyr. konkursu "Teraz Polska"Foto: materiały prasowe

Spektrum nominowanych jest szerokie: od produktów spożywczych, budowlanych, wyrobów kosmetycznych, farmaceutycznych, poprzez roboty, programy, aplikacje, fotowoltaikę, aż do usług handlowych, transportowych, medycznych, finansowych. Wśród nominowanych są oferty zarówno skierowane do szerokiego odbiorcy, jak i bardzo specjalistyczne, jak chociażby dystrybucja energii dla kolei czy tankowanie statków paliwem LNG. Wszystkie zgłoszenia łączy jedno: wysoka, polska jakość potwierdzona ocenami niezależnych Branżowych Komisji Ekspertów.

Przez lata biało-czerwone Godło "Teraz Polska" stało się synonimem najwyższej polskiej jakości i wzbudza zaufanie zarówno klientów, jak i przedsiębiorców.

- Dziś po raz 30. ogłaszamy nominacje do Godła "Teraz Polska". Jest to wyjątkowa edycja Konkursu. Niestety, nie tylko z powodu jubileuszu, ale także pandemii, z którą przyszło się zmierzyć nam wszystkim – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Jego zdaniem możliwość korzystania z Godła "Teraz Polska", umieszczanego na produktach i usługach, będzie miała znaczenie fundamentalne, bo po prostu zdecyduje o przyszłości wielu firm i wielu Polaków w nich pracujących.  

Laureatów Godła "Teraz Polska" poznamy podczas uroczystości, która odbędzie się 9 czerwca br. w Pałacu Prezydenckim.

Gala wręczenia nagród w 30. edycji Konkursu "Teraz Polska" jest objęta patronatem honorowym Prezydenta RP.

Z dyrektorem konkursu "Teraz Polska" Michałem Lipińskim rozmawia Ewa Plisiecka.