X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Wyjątkowe fotografie Wieży Eiffla - jednego z najpopularniejszych zabytków

05.09.2019 19:14
Z okazji 130-lecia Wieży Eiffla, znana polsko-francuska aktorka, Elisabeth Duda i artysta o światowej renomie, Jean-Paul Lubliner postanowili zaprezentować 130 zdjęć "Żelaznej Damy" w sześciu różnych miejscowościach w Polsce.
Audio
  • Elisabeth Duda, polsko-francuska aktorka była gościem Marii Wieczorkiewicz [posłuchaj]
Elizabeth Duda w studiu Polskiego Radia dla Zagranicy
Elizabeth Duda w studiu Polskiego Radia dla ZagranicyFoto: Maria Wieczorkiewicz/PRdZ

Patronat nad wystawą objęła Ambasada Francji. Ekspozycję zobaczymy najpierw w  Warszawie, a potem w: Konstancinie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku i Wrocławiu.

Jean-Paul Lubliner urodził się w Paryżu. Jego ojciec był Polakiem, a matka Francuzką pochodzenia ormiańskiego. Fotografik, architekt i designer od wielu lat  prowadzi szeroką działalność artystyczną: wystawy, realizacje i przedsięwzięcia zawodowe na całym świecie. W 1999 r., podjął niezwykłe wyzwanie - wykonywał przez rok, dzień po dniu, jedno wyjątkowe zdjęcie Wieży Eiffla! 

Wieża Eiffla jest jednym z najbardziej popularnych zabytków. Co roku zwiedza ją 7 milionów ludzi. Roztacza swą niezwykłą aurę na cały świat. Dlatego dzieło fotograficzne Jean-Paula Lublinera poświęcone „Żelaznej Damie” powinno podróżować.

Wspólnie z aktorką Elisabeth Dudą, Jean-Paul Lubliner postanowił, że w kolejną podróż uda się do kraju przodków. Będzie to podróż, na którą czeka od wielu lat - powiedziała Polskiemu Radiu dla Zagranicy Elisabeth Duda, która była gościem Marii Wieczorkiewicz

 

Zobacz więcej na temat: Paryż wieża Eiffla