X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Powstańcy warszawscy w czasie epidemii potrzebują naszego wsparcia

19.04.2020 14:20
Specjalne paczki, linia telefoniczna i pomoc w zakupach dla powstańców w ramach kampanii BohaterOn włącz historię!
Audio
Akcja Ochronna Paczka dla Powstańca
Akcja "Ochronna Paczka dla Powstańca" Foto: materiały prasowe

W ramach kampanii BohaterOn uruchomiono specjalny nr telefonu, pod który uczestnicy walk o Warszawę mogą się kontaktować z pracownikami i wolontariuszami BohaterON. Powstańcy warszawscy mogą pod nim zgłaszać swoje potrzeby, takie jak zrobienie zakupów, dostarczenie obiadów czy wizyta w aptece oraz korzystać z niego również wtedy, gdy poczują się samotni.

W okresie świąt wielkanocnych blisko 1400 powstańców z całej Polski oprócz tradycyjnej kartki z życzeniami i listu zawierającego informacje na temat bezpieczeństwa w czasie epidemii koronawirusa otrzymało lub otrzyma – dzięki wsparciu PKN ORLEN - środki ochrony osobistej.

 - Wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie seniorów znaczne ograniczenia, dotyczące przemieszczania się, skłoniły nas do organizacji tego typu pomocy. Bardzo wielu powstańców żyje samotnie i skromnie, nie mogąc pozwolić sobie na większe wydatki. Paczki trafiają do osób, które co roku otrzymują od nas korespondencję w ramach akcji BohaterON. Chcemy zadbać o wszystkich – tak potrzebę przygotowania szczególnych paczek tłumaczy Agnieszka Łesiuk-Krajewska, pomysłodawczyni i organizatorka kampanii BohaterON – włącz historię! Rozmawia z nią Ewa Plisiecka

Zobacz więcej na temat: Powstanie Warszawskie pandemia