X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Nowa gra "Wiedźmin: Pogromca Potworów". Każdy może zostać Wiedźminem

30.07.2021 16:49
Nowa gra "Wiedźmin: Pogromca Potworów" to zaproszenie do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego skierowane do posiadaczy telefonów z systemem Android lub iOS.
Audio
  • Nadia Gasik ze studia Spokko o najnowszej grze mobilnej ze świata Wiedźmina [POSŁUCHAJ]
Wiedźmin: Pogromca Potworów
Wiedźmin: Pogromca PotworówCDP Red

Seria polskich gier o wiedźminie Geralcie trafiła na całym świecie do milionów graczy. Najnowsza propozycja stworzona pod patronatem studia CDP Red to gra mobilna - może w nią zagrać każdy posiadacz telefonu z systemem Android lub iOS.

"Wiedźmin: Pogromca Potworów" zaprasza graczy na spacer - pokazuje mapę ich realnego otoczenia, z naniesionymi na nią obiektami i potworami. Gracz, jako wiedźmin, przemierza teren z telefonem w ręku, bądź kieszeni, by zapolować na cyfrowych przeciwników. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości i wbudowanemu w telefon aparatowi - monstra pojawiają się na ekranie smartfona tam, gdzie kierowany jest obiektyw, w realnym otoczeniu.

Gra korzysta z popularności znanej na całym świecie marki, ale przenosi graczy w inną epokę świata stworzonego pierwotnie na potrzeby książek, proponuje łowy, podzieloną na sezony fabułę oraz wątki i oprawę nawiązujące do znanych już produkcji CDP Red.

Propozycja studia Spokko skierowana jest zarówno do miłośników gier RPG o Geralcie, fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego, jak i sympatyków gier mobilnych z całego świata. Z Nadią Gasik, pisarką ze studia Spokko, rozmawiał Przemysław Pawełek.

 

Zobacz więcej na temat: gra Andrzej Sapkowski