X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Twórcy gier o Wiedźminie pracują nad grą "Cyberpunk 2077"

07.10.2019 08:02
Gra "Wiedźmin 3: Dziki gon" to największy sukces polskiej branży gier komputerowych. Zwieńczenie przygód Geralta spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i recenzentów na całym świecie, a produkcja zebrała rekordową liczbę nagród oraz tytułów "gry roku". Wystarczającym dowodem na jej sukces jest fakt, że gra sprzedała się w nakładzie ponad 20 milionów sztuk. Twórcy "Wiedźmina", studio CD PROJEKT RED, pracują obecnie nad nową produkcją - grą "Cyberpunk 2077". Jej premiera zaplanowana jest na 2020 rok. 

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z wywiadu z Pawłem Sasko - głównym projektantem zadań w grze "Cyberpunk 2077".