WiadomościPolska
Section21
Tematy dnia
Section14
najnowsze

Dr Rafał Brzeski: Polskę od dawna wpędza się w poczucie winy

- Cała ta misterna konstrukcja z narzucaniem nam odpowiedzialności za Holokaust, oskarżaniem nas o współpracę z Niemcami i likwidację Żydów - to wszystko po prostu wali się w gruzy i stąd jest tak ostre natarcie na Polskę. Cały rozpisany na lata scenariusz został popsuty – przekonuje w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl dr Rafał Brzeski, specjalista w dziedzinie wojny informacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  Holokaust Żydzi Niemcy Izrael NASZ WYWIAD

Negocjacje ws. budżetu UE. Jakie będą skutki dla Polski?

Zapowiadają się trudne negocjacje w sprawie nowego unijnego budżetu po 2020 roku. Wczorajszy nieformalny szczyt w Brukseli potwierdził różnice zdań we Wspólnocie, jeśli chodzi o wysokość wydatków w nowym budżecie. O sprawie dyskutowali goście "Śniadania w Trójce".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA budżet ue Trójka Beata Michniewicz śniadanie Katarzyna Lubnauer Andrzej Halicki Grzegorz Długi Jarosław Sellin Piotr Zgorzelski Paweł Mucha

"Na jakimś odcinku drogi autokar zostanie skontrolowany"

Kończą się ferie, dobiega też końca akcja "Bezpieczny autokar" Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Między innymi o jej wynikach mówili w "Sygnałach dnia" minister infrastruktury Andrzej Adamczyk i Alvin Gajadhur z GITD. - Bezpieczeństwo przewożonych dzieci i młodzieży jest szczególnie ważne - podkreślił minister.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Adamczyk Ferie zimowe transport bezpieczeństwo Henryk Szrubarz
Section15
raporty specjalne
Section49