X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00
WiadomościPolska
Section21
Tematy dnia
Section14
najnowsze

Jak zdrowie psychiczne oskarżonego wpływa na wyrok sądu?

Czy osoby odsiadujące wyrok mogą być leczone psychiatrycznie? Kiedry zdrowie psychiczne wpływa na decyzję sądu? Sprawę komentowali goście Polskiego Radia 24: adwokat Piotr Wojtaszak, pełnomocnik prawny m.in. osób poddanych detencji sądowej oraz dr Paweł Moczydłowski, kryminolog, były dyrektor Centralnego Zarządu Zakładów Karnych w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo psychologia

Śmierć Pawła Adamowicza. Gdańsk pogrążony w żałobie

W wielu miastach i województwach trwa żałoba po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Wiceprezydent Aleksandra Dulkiewicz zgodziła się objąć funkcję komisarza w mieście. Gdańszczanie już drugi dzień z rzędu gromadzą się, by wspólnie czuwać w milczeniu po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Przed gdańskim ratuszem zapalają znicze i stają w zadumie. W urzędzie wciąż można wpisywać się do księgi kondolencyjnej, która będzie wystawiona do piątku.
Zobacz więcej na temat:  Gdańsk Paweł Adamowicz atak na Pawła Adamowicza zabójstwo POLSKA
Section15
raporty specjalne
Section49