X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Sceniczny żywot Bryana (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 00:00
Przed koncertem w Rybniku zobacz, co Bryan Adams potrafi uczynić przy użyciu swojego głosu oraz akustycznej gitary.Zapraszamy do serwisu specjalnego "Bryan Adams w Polsce"

 

Program "Bare Bones", z którym Bryan Adams zawita do Polski, nie narodził się jako projekt fonograficzny, lecz jako koncertowy eksperyment. Począwszy od 2008 roku kanadyjski muzyki zaczął występować w akustycznym duecie z pianistą Garym Breitem. Choć fani kanadyjskiego piosenkarza przyzwyczajeni byli raczej do rozbudowanych elektrycznych składów, pomysł okazał się rewelacją. Na wiosnę 2010 roku Adams zaczął nagrywać swoje występy, wybierać ich najlepsze fragmenty i stopniowo konstruować program albumu "Bare Bones".

- Pytałem fanów, po koncertach i na Twitterze, które piosenki powinny znaleźć się na płycie, bo chciałem, żeby to oni zdecydowali, co chcą usłyszeć - mówi Bryan Adams w specjalnym wywiadzie przed koncertem w Rybniku - Wiele osób wskazywało na mało znane kawałki, których nie mieli na płytach, inni chcieli usłyszeć tylko hity. Mieliśmy więc dwa przeciwstawne obozy. Żeby je pogodzić postanowiłem umieścić na albumie miks bardzo znanych piosenek z tymi, które mało kto słyszał.

"Bare Bones" - program, który usłyszymy także w Rybniku, choć w pełnoobsadowej, elektrycznej wersji - jest więc w pewnym sensie zbiorem opracowanym przez fanów kanadyjskiego artysty i zarazem kwintesencją jego koncertowych dokonań.

Aby zobaczyć,  co Bryan Adams potrafi uczynić przy użyciu swojego głosu oraz akustycznej gitary wystarczy kliknąć ikony klipów w boksie "Video" po prawej stronie. Nagrania pochodzą z 2010 roku i zrealizowane zostały podczas trasy koncertowej "Bare Bones".