X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Bryan Adams w Polsce - serwis specjalny Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 08:00
13 czerwca Bryan Adams zagra w Rybniku. Już dziś rusza specjalny serwis Polskiego Radia poświęcony muzykowi. A w nim wywiady i klipy, ciekawostki oraz opowieści dziennikarzy PR o piosenkarzu.

Zapraszamy do serwisu specjalnego "Bryan Adams w Polsce"

 

Program Trzeci Polskiego Radia oraz portal polskieradio.pl są współorganizatorami koncertu Bryana Adamsa na Stadionie Miejskim w Rybniku. To trzecia wizyta wybitnego kanadyjskiego muzyka w Polsce. Pierwszy koncert "jednego z najważniejszych artystów ostatniego dwudziestolecia"  odbył się w 1996 roku w katowickim "Spodku", a kolejny podczas festiwalu w Sopocie, cztery lata później.

Polskie Radio zawsze śledziło dokonania Bryana Adamsa. Nasi dziennikarze: Marek Niedźwiecki oraz Piotr Metz dzielą się więc z Państwem osobistymi wspomnieniami o artyście i przypominają swoje archiwalne wywiady. W naszym serwisie zobaczyć można też rozmowę z Bryanem Adamsem na temat projektu "Bare Bones", obejrzeć jego koncertowe klipy , przypomnieć sobie najważniejsze płyty oraz filmowe przeboje.