X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzykoterapia z Twilite (video)

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2011 07:00
Nazwa skazała ich na reprezentowanie Polski na warszawskim koncercie legendarnych Twilight Singers, tuż przed tym prestiżowym występem chłopaki odpowiedziały na kilka pytań z naszej ankiety.

Kwiecień 2011 to gorący czas dla duetu akustycznych gitarzystów Pawła Milewskiego i Rafała Bawirsza. Panowie są w trakcie promocji swojej drugiej płyty "Quiet Giant", a już 10 kwietnia zagrają jeden z najbardziej pamiętnych koncertów w swojej karierze. Twilite zostali bowiem zaproszeni jako support na jedyny polski koncert czołowej postaci amerykańskiej alternatywy Grega Dulliego i jego Twilight Singers.

"Na jednej scenie z idolami z młodości, piękna sprawa! zgadnijcie kto od kogo pożyczył nazwę ;)" tak ci ciągle młodzi muzycy cieszyli się na swoim facebooku na wieść o koncercie w Stodole.

Zobaczcie jak Twilite poradzili sobie z pytaniami z naszej ankiety. Video w boksie obok.

Zobacz więcej na temat: POLSKA boks
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polskie zespoły grają z gwiazdami

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 07:00
"Marzenia się spełniają!!!" cieszyli się na swoim Facebook Paula i Karol na wieść o supporcie przed Belle&Sebastian. Tej wiosny podobne statusy ustawiło jeszcze kilku młodych wykonawców.
rozwiń zwiń