Polskie Radio
Section05
Facebook

Niedźwiecki brał pieniądze za miejsca na liście przebojów? Tak twierdzi były muzyk Antyquariatu

"Marek Niedźwiecki - którego audycje także lubiłem - brał w latach 90. 20 tys. zł za 3. miejsce na liście przebojów Trójki. (…) I to możemy udowodnić. Wszyscy muzycy w Polsce to wiedzą i do tej pory nikt z tym nie zrobił porządku" - napisał na Facebooku były muzyk zespołu Antyquariat, podpisany jako "Tomaldo Banjo". Do sprawy odniosła się również Dorota "Doda" Rabczewska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Trójka W POLSKIM RADIU POLSKA Facebook

Prezydent: nie ma uzasadnienia, by wprowadzić którykolwiek ze stanów nadzwyczajnych

Prezydent Andrzej Duda oświadczył, że zgodnie z konstytucją wybory prezydenckie powinny odbyć się w maju tego roku. Podczas czatu z internautami na Facebooku ubiegający się o reelekcję prezydent stwierdził, że dziś nie ma uzasadnienia, by wprowadzić którykolwiek ze stanów nadzwyczajnych, co oznaczałoby przesunięcie daty głosowania.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 Facebook kampania wyborcza

Prezydent w rozmowie z internautami przedstawił zalety wyborów korespondencyjnych

Prezydent Andrzej Duda powiedział w rozmowie z internautami, że wybory korespondencyjne - poza bezpieczeństwem - mogą mieć "walor profrekwencyjny". Dodał, że mówienie o bojkocie wyborów jest "absolutną nieodpowiedzialnością". Podkreślił też, że nie wyobraża sobie, aby Polacy za granicą nie mogli uczestniczyć w głosowaniu.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda prezydent Facebook chat internet polityka POLSKA