X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzykoterapia: Do czego tańczy Marek Niedźwiecki

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 07:00
Zobacz, jak na to i inne pytania z naszej muzycznej wideo ankiety odpowiedział legendarny prezenter Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Już tylko rok dzieli nas od symbolicznych 30-tych urodzin najsłynniejszej polskiej listy przebojów. Przez większość tego czasu Lista Przebojów Programu Trzeciego kierowana  była ciepłym głosem Marka Niedźwieckiego, którego luźny styl prowadzenia i radiowa wyobraźnia w dużej mierze zadecydowały o popularności właśnie tego notowania piosenek.

Wielu za pośrednictwem zabawnych zapowiedzi radiowca odebrało gruntowną edukację jeśli chodzi o światowe i polskie szlagiery, wielu przeżyło chwile wzruszeń słysząc swoje ulubione piosenki lub... piosenki przez siebie napisane ogłaszane barytonem popularnego "Niedźwiedzia".

Nie tak dawno zapytaliśmy prezentera o pierwsze wydania jego kultowej audycji. Przy okazji dziennikarz odpowiedział na kilka pytań z naszej „muzykoterpijnej” ankiety.

 Czego już nigdy usłyszy Marek Niedźwiecki? Co by było, gdyby nie zajmował się muzyką? Dowiesz się klikając w ikonę filmu w boksie "Wideo".

Zobacz więcej na temat: boks
Czytaj także

Urodziny Listy Przebojów Trójki – zobacz wideo z Markiem Niedźwieckim

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 07:00
Na trzecim AC/DC, na drugim Maanam, na pierwszym... – tak przed 30 laty przedstawiał się szczyt pierwszego notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.
rozwiń zwiń