X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Baaba Kulka w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2009 10:10
Projekt Baaba Kulka powstał z potrzeby wyrażenia należnego szacunku grupie, którą wszyscy członkowie niezwykle kochają, ale również od tego zespołu zaczęła się ich muzyczna podróż. Mowa tutaj o Iron Maiden.
Gaba Kulka
Baaba Kulka to projekt, który połączył dwie siły muzyczne polskiej sceny alternatywnej: zespół Baaba (w składzie Bartosz Weber - Macio Moretti - Piotrek Zabrodzki - Tomek Duda) znany z wybuchowej mieszanki elektroniki, rocka i jazzowej improwizacji, oraz wokalistkę i pianistkę Gabrielę Kulkę, której zaprawiony musicalem alternatywny pop zyskuje coraz szerszy krąg odbiorców. Hybryda ta powstała w jednym celu bojowym: aby złożyć hołd i dać wyraz młodzieńczej fascynacji muzyką zespołu Iron Maiden.

Autorskie aranżacje klasycznych utworów Iron Maiden, które powstały w efekcie tego spotkania, przekraczają nie tylko granice gatunkowe (od rasowego dubu po bossa novę), ale i granice zdrowego rozsądku. To covery niekiedy przewrotnie spokojne, niekiedy z sentymentem przyłojone, zawsze zagrane z pasją i postmodernistycznym zacięciem, ale i czułością wobec ukochanych heavy metalowych oryginałów.

10 stycznia, godz. 20.00, Gdańsk, Ratusz Staromiejski


Ceny biletów: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy)