X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Gdańsk

Publicyści: to nie było morderstwo na zlecenie

Na polecenie prokuratury zatrzymano szefa ochrony imprezy WOŚP z 13 stycznia w Gdańsku. Dariusz S. miał wprowadzić policję w błąd, że Stefan W. posługiwał się plakietką "Media". W Polskim Radiu 24 komentarze publicystów: Sebastiana Gajewskiego (Centrum Daszyńskiego), Macieja Kożuszka (Gazeta Polska Codziennie) i Dariusza Grzędzińskiego (Fakt).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 atak na Pawła Adamowicza Gdańsk Paweł Adamowicz mowa nienawiści

Pytania o jakość debaty publicznej w Polsce

- Widać gołym okiem, że opozycja będzie budowała narrację, że winę za śmierć Pawła Adamowicza ponosi ugrupowanie rządzące, które wytworzyło atmosferę nienawiśći. Natomiast Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało te argumenty zbijać - mówiła Anna Sarzyńska z TVP. Gościem audycji Wróżenie z faktów był również Grzegorz Osiecki z Dziennika Gazety Prawnej. 
Zobacz więcej na temat:  Paweł Adamowicz Gdańsk mowa nienawiści atak na Pawła Adamowicza Mateusz Morawiecki polityka

Młodzi politycy o poziomie debaty politycznej w Polsce

Śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza wyzwoliła wiele różnych, czasem skrajnych emocji. Na jakie zmiany w życiu publicznym i politycznym możemy liczyć? W "Młodej audycji politycznej" dyskutowali: Michał Szpądrowski (Forum Młodych PiS), Michał Sawicki, (Klub Młodych Kukiz 15), Łukasz Bejm (Młodzi Demokraci PO), Miłosz Motyka (Forum Młodych Ludowców PSL), Julia Polakowska (Młodzi dla Wolności Janusza Korwin-Mikkego).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 atak na Pawła Adamowicza Paweł Adamowicz Gdańsk mowa nienawiści Brexit Parlament Europejski Unia Europejska

"7x24". Scenariusze przed wyborami prezydenckimi w Gdańsku

Powierzenie obowiązków prezydenta Gdańska pierwszej zastępczyni śp. Pawła Adamowicza, a także decyzja o niewystawieniu przez Prawo i Sprawiedliwość pretendenta w wyborach na nowego włodarza miasta. Czy pełniąca obecnie jego obowiązki Aleksandra Dulkiewicz będzie jedyną kandydatką? Do tych tematów odnieśli się w audycji "7x24" przedstawiciele największych partii na polskiej scenie politycznej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Gdańsk polityka Paweł Adamowicz atak na Pawła Adamowicza prezydent wybory