X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

W tym roku usłyszymy legendarne wspólne nagrania Jacksona i Mercury'ego!

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 13:00
- Te nagrania brzmią niewiarygodnie - zdradził Roger Taylor, perkusista Queen. Na ""State Of Shock", "Victory" oraz "There Must Be More To Life Than This" czekaliśmy ćwierć wieku.

Historia współpracy dwóch geniuszy estrady sięga początku lat 80. Wokalista Queen miał zaśpiewać na najlepiej sprzedającej się płycie wszechczasów, czyli epokowym "Thrillerze". Do wspólnych nagrań nie doszło z powodu zobowiązań kontraktowych oraz braku czasu, nad czym obaj artyści bardzo ubolewali.

Podobne były losy trzech singli, które najprawdopodobniej jeszcze w tym roku ujrzą światło dzienne."Victory" i "There Must Be More To Life Than This" utknęły w archiwach artystów, a "State Of Shock" pozostało na etapie taśm demo. Piosenkę poznaliśmy w wersji nagranej przez The Jacksons z Mickiem Jaggerem.

Ukazanie się "State Of Shock" i "Victory" zapowiadane było już w 2002 roku, jednak apetyty fanów Jacksona i Mercury'ego nie został zaspokojone. A przynajmniej nie do końca, bowiem "There Must Be More to Life Than This" i "State of Shock" dostały się nieoficjalnie do internetu. Jeśli chodzi o "Victory", czeka nas jednak stuprocentowa premiera.