X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Madonna stanie przed sądem za... działalność charytatywną

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2011 07:00
Ośmiu byłych pracowników organizacji "Raising Malawi" oskarżyło gwiazdę pop o nieuzasadnione zwolnienie oraz niewypłacenie wynagrodzeń.

Madonna to nie jedyna celebrytka zaangażowana w pomoc krajom trzeciego świata. Niewielu gwiazdom działalność charytatywna przysporzyła jednak tylu problemów. Od 2006 roku artystka poświęca szczególną uwagę niedolom dzieci z afrykańskiego  Malawi. Poza finasowaniem budowy szkół i sierocińców artystka zdecydowała się także na adopcję małego Malawijczyka.

W październiku świat obiegła informacja, że z planów stworzenia kolejnej, dużych rozmiarów szkoły dla dziewcząt wyszły nici. Zainwestowane przez Madonnę 4 miliony dolarów po prostu rozpłynęły się w powietrzu. Winą obciążono zespół pracujący nad projektem w Malawi. Ale byli pracownicy Madonny nie zgadzają się z oskarżeniami o złe zarządzanie i niedopatrzenia. Do malawijskiego sądu wpłynął właśnie pozew skierowany przeciwko amerykańskiej gwieździe.

Madonna rozważa złożenie kontrpozwu i planuje kontynuowanie projektu. Na szczęście może sobie na to pozwolić. Z międzynarodowych badań wynika, że większość środków finansowych kierowanych do krajów trzeciego świata ginie w morzu biurokracji i korupcji. Do faktycznie potrzebujących trafia niewięcej niż pięć procent początkowej kwoty...

Zobacz więcej na temat: dzieci Madonna malawi
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

37 utworów dla Japonii. Płyta "Songs for Japan" od 11 kwietnia w sklepach

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 16:52
Całkowity dochód ze sprzedaży albumu zasili konto Japońskiego Czerwonego Krzyża - organizacji charytatywnej pomagającej ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami, które w marcu nawiedziły Japonię.
rozwiń zwiń