X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Deep Purple, Marianne Faithfull, Moby i Bobby McFerrin zagrają w naszym portalu!

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2011 15:00
W środę 16 listopada zaczynamy nadawanie koncertów gwiazd jazzu, rocka, muzyki klubowej oraz etnicznej z całego świata w cyklu "Koncert bez biletu". Tylko na stronach muzyka.polskieradio.pl oraz mojepolskieradio.pl!
Audio

Dzięki Europejskiej Unii Radiowej docieramy na najważniejsze europejskie imprezy muzyczne, jak Montreux Jazz Festival czy Sonar Festival, by słuchać gwiazd, ale też w nieznane zakątki świata, by odkrywać nieznane jeszcze talenty.

Co tydzień przedstawiamy retransmisje tych szczególnych wydarzeń: w środy słuchamy razem jazzu i muzyki świata; w czwartek - gitarowych brzmień; w piątki - imprezowych rytmów; zawsze po godzinie 20.00! Szukajcie "Koncertów bez biletu" na stronach muzyka.polskieradio.pl oraz moje.polskieradio.pl.

Zaczynamy już 16 listopada występem najbardziej wszechstronnego współczesnego wokalisty Bobby'ego McFerrina na tegorocznym Festiwalu Jazzowym w Brnie. Dzień później zagrają u nas Deep Purple z orkiestrą symfoniczną oraz Marianne Faithfull. A w piątek (18 listopada) przypomnimy energetyzujący występ Moby'ego w Londynie.

Nie przegapcie!

Zobacz więcej na temat: Deep Purple Jazz Londyn moby
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak