X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Koncertowa Fotografia Roku 2008 - koncert finałowy

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2009 11:36
W warszawskiej Stodole poznamy autora najlepszej koncertowej fotografii ubiegłego roku. W trakcie gali konkursu zagra zespół Tlen.
Konkurs Koncertowa Fotografia Roku 2008 został zorganizowany przez dwóch fotografów koncertowych: Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza.
Idea pojawiła się w grudniu, na początku stycznia dopracowany został regulamin i powstała strona: www.kfr2008.blox.pl. Celem konkursu była konsolidacja środowiska fotografów koncertowych i oczywiście dobra zabawa.

W szranki stanęło 20 najaktywniejszych polskich fotografów specjalizujących się w fotografii koncertowej, publikujących swoje zdjęcia w ogólnopolskich mediach (między innymi: Wirtualna Polska, Onet, Teraz Rock, Metal Hammer, Infomuzyka). Każdy z fotografów mógł zgłosić jedynie 5 zdjęć. Wśród prac zgłoszonych do konkursu znalazły się fotki z koncertów takich wykonawców, jak: Metallica, Iron Maiden, Apocalyptica, The Police, Queen i wielu innych. Zdjęcia wykonane były w Polsce i za granicą, na pojedynczych koncertach, jak i na festiwalach (m.in. Audioriver, Off Festival, Sziget Festival, Roskilde Festival, Heineken Open’er Festival, Pepsi Vena Music Festival).
100 zgłoszonych do konkursu fotografii ocenianych było przez jury, w składzie którego znalazły się osoby zajmujące się na co dzień muzyką i koncertami (dziennikarze muzyczni, organizatorzy koncertów).

W trakcie gali konkursu Koncertowa Fotografia Roku 2008 zagra zespół Tlen. Grupa powstała w 1998 roku w Warszawie. Po zagraniu kilkudziesięciu koncertów w polskich miastach i miasteczkach muzycy zrealizowali materiał demo, którego fragmenty znalazły się na antenie Radiostacji, a potem radia 94 i Antyradia. W 2004 roku Tlen wygrał pierwszą edycję Demolki 94, następnie wystąpił na festiwalu w Węgorzewie, zdobywając kontrakt z Universal Records, którego efektem było zamieszczenie kilku piosenek grupy na jednej ze składanek Nu Energy. Kolejnym sukcesem było zamieszczenie jednej z piosenek na składance "Minimax vol. 3", sygnowanej przez Piotra Kaczkowskiego.

Zespół wystąpi w składzie: Michał Pruszkowski: śpiew i gitara basowa; Konrad Bartnik – perkusja; Krzysztof Nowicki – gitara.

16 lutego 2009, Warszawa, Stodoła, godz. 20.30

Wstęp wolny.