X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Życie po Placebo

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2010 13:57
Były perkusista brytyjskiej grupy zdradza kulisy odejścia z zespołu i opowiada o projekcie, w którym zamienił pałeczki na mikrofon.
Audio

"Bycie w zespole jest jak małżeństwo. Z biegiem lat ludzie mogą się od siebie oddalić. Nieodpowiednim byłoby napisanie, że nie kocha się już swojego partnera, po tym, co się razem przeszło i osiągnęło. Po prostu, przychodzi kiedyś taki moment, gdy zdajecie sobie sprawę, że wasze oczekiwania co do związku różnią się i nie możecie już dłużej mieszkać pod jednym dachem" - pisał na stronie internetowej zespołu Placebo jego lider Brian Molko, który tymi okrągłymi słowami tłumaczył odejście wieloletniego perkusisty grupy Stevena Hewitta.

Porzucony muzyk, który bębnił na najważniejszych płytach zepołu m.in. na słynnej "Without you i'm nothing" całą sytuację określa bardziej dosadnie: - Po prostu mnie wylali. Po trasie w USA nasza menadżerka wezwała mnie do biura i powiedziała, że już z nimi nie gram. I to było wszystko - mówił w wywiadzie przeprowadzonym przez Piotra Stelmacha dla audycji Myśliwiecka 3/5/7.

W telefonicznej rozmowie artysta opowiedział również o swoim nowym zespole Love Amongst Ruins, w którym komponuje i śpiewa. We wrześniu ukazała się pierwsza płyta grupy. Impulsem i zachętą do jej powstania była reakcja żony Hewitta na pierwszy utwór jaki napisał...

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

bch