X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Wilki Unplugged!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2009 09:20
Wilki są 3 polskim zespołem zaproszonym przez MTV do udziału w kultowej na całym świecie serii koncertów MTV Unplugged.
Wilki są 3 polskim zespołem zaproszonym przez MTV do udziału w koncercie, z kultowej na całym świecie serii, MTV Unplugged.

Koncert został zarejestrowany 27 lutego - Wilki wykonały 20 utworów w specjalnych, akustycznych aranżacjach w warszawskim Studio Buffo. Był to koncert utrzymany w niezwykłym klimacie, wyłącznie dla najwierniejszych fanów i grona najbliższych przyjaciół.

Na liście piosenek znalazły się takie przeboje zespołu, jak "Elli Lama Sabachtani", "Son of the Blue Sky", "Bohema" czy "Baśka". Nie zabrakło coveru – Wilki wykonały własną wersję "Heart of Gold" autorstwa Neila Younga.

Zespół wykonał również jeden premierowy utwór pt. "Obudź mnie", który powstał specjalnie z myślą o MTV Unplugged Wilki.

Zgodnie z tradycją, artyści biorący udział w "MTV Unplugged" zapraszają na scenę gości specjalnych, którzy wykonują z nimi wybrane utwory. Wilki zaprosiły do współpracy Kasię Kowalską, która w duecie z liderem zespołu – Robertem Gawlińskim – wykonała przebój "Cień w Dolinie Mgieł". Drugą artystką była Reni Jusis, która zagrała na fortepianie i zaśpiewała w utworze "Beniamin".

Cała produkcja zaowocowała wyjątkowym wydawnictwem, które trafi do sklepów 5 czerwca 2009! Podstawowym formatem tego wydawnictwa jest wydane w digipacku DVD+CD, a dla tych, którzy chcą tylko słuchać pojawi się również wersja z samym CD.
 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak