X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Wywiad z Branfordem Marsalisem w Programie Drugim

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2008 08:41
Zapraszamy do słuchania "Jam session w Dwójce" w piątek 26 września.

Przemysław Psikuta zaprasza do wysłuchania audycji "Jam session w Dwójce" już w najbliższy piątek. W programie m.in. wywiad ze słynnym jazzmanem Branfordem Marsalisem, płyty Sun Ra w reedycjach z serii Unheard Music, a także koncert Louis Sclavis New Quintet na Willisau Jazz Festival z 30 sierpnia 2007.

Branford Marsalis to amerykański saksofonista jazzowy, który muzyczną karierę rozpoczął na początku lat 80., grając z big bandem Arta Blakeya, Clarkiem Terrym i Blakey's Jazz Messengers. W latach 80. grał w zespole swojego brata Wyntona, potem jako członek zespołu akompaniującego Stingowi. Uczestniczył również w trasach koncertowych Milesa Davisa. W 1986 założył własną grupę. Po roku 1995 eksperymentował z projektem Buckshot LeFonque, gdzie chciał połączyć jazz z R&B, hip-hopem i rockiem. Branford jest najstarszym z czterech braci Marsalisów, z których każdy jest muzykiem jazzowym, tak samo jak ojciec Ellis Marsalis. Współpracował z Anną Marią Jopek.

"Jam session w Dwójce", Program Drugi, piątek 26 września, godz. 23.00

Zobacz więcej na temat: Anna Maria Jopek Jazz Sting