X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Armia - koniec z festiwalami, czas na teatry?

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2009 12:33
"Jeśli na ostatnią płytę patrzeć jak na rock-dramat, to taką sztukę można pokazać w teatrze, prawda?"
Legendarna Armia Tomasza Budzyńskiego powoli kończy festiwalowy sezon. Po wydaniu na początku roku dobrze przyjętej przez słuchaczy, dziennikarzy i krytyków płycie "Der Prozess" i wiosennej trasie zespół zdecydował się przyjąć zaproszenia na największe i najważniejsze festiwale w kraju.

Bardzo dobrze przyjęte występy zespół dał w Węgorzewie na Eko Union of Rock oraz na niedawnym OFF Festival w Mysłowicach. Bardzo ważnym okazał się koncert w Jarocinie. Mocny, sugestywny i energetyczny porwał publiczność… i Justina Sullivana, lidera New Model Army, który zaprosił Tomka Budzyńskiego na scenę do wykonania wspólnie jednego z utworów NMA. Na scenie Przystanku Woodstock gdzie Budzy występował ze swoim solowym projektem "Luna" Jurek Owsiak zaprosił Armię do obchodów swojego XXV-lecia w Kostrzynie. "Zatem za rok w tym samym miejscu, o tej samej porze..." - odparł Budzy.

Ostatnim festiwalem, na którym wystąpi tego lata Armia jest Breakout Festival w Cieszanowie. Na trwającym od czwartku do soboty (20-22 sierpnia), jedynym na ścianie wschodniej prawdziwie rockowym evencie obok Armii pojawią się m.in. Coma, Strachy Na lachy, Wańka Wstańka, 1984, Voo Voo i szereg młodych i bezkompromisowych wykonawców.

Na jesień Armia szykuje kilka niespodzianek, w tym koncerty w nietypowych jak na rockowy skład miejscach. "Jeśli na ostatnią płytę patrzeć jak na rock-dramat, to taką sztukę można pokazać w teatrze, prawda?" - mówią członkowie zespołu. Czy będzie to przedsmak obchodów XXV-lecia Armii?

BRAKOUT FESTIWAL 2009 - ROCK N`ROLL & REGGAE
Cieszanów, 20-22 sierpnia 2009

Oto dokładny program trzeciej edycji Breakout Festiwal

20 sierpnia 2009
Start: g. 19.00, koniec: g. 3:00
DJ Bart, Ras Luta, Junior Stress, Marika, Jamal Soundsystem, DJ Bart

21 sierpnia 2009
Start: g. 13.00, koniec: g. 4:00
Niagara, Benzyna, Rockaway, 1984, The Poise Rite, Armia, Coma, Haratacze, KSU, Kumka Olik, The Black Tapes


22 sierpnia 2009
Start: g. 13.00, koniec: g. 4:00
Jack Knife, Supporty z Cieszanowa, Kruki, The Marians, Brown, Wańka Wstańka, The Jet-Sons, Strachy Na Lachy, Voo Voo, Haydamaky, OT Vinta, Big Cyc