X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Panowie bądźcie dla nas dobrzy na zimę

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2011 11:56
A najlepiej to przez cały rok!

W pierwszych dniach stycznia zima odpuściła z mrozem i śniegiem. W Bydgoszczy zakwitły już pierwsze przylaszczki. Niektórzy nieśmiało przebąkują coś o wiośnie. My nie mamy wątpliwości, że zima jeszcze poszczypie nas mocno w policzki. Dlatego przypominamy piosenkę, której przekaz towarzyszy nam już od października.

Pochodzący z wydanej ostatniej jesieni płyty "Rebeka nie zejdzie dziś na kolację", utwór „Panowie bądźcie dla nas dobrzy na zimę” to parafraza nieśmiertelnej pieśni Wojciecha Młynarskiego, który o dobroć prosił panie tyle, że na wiosnę. W nowej aranżacji projektu "Młynarski Plays Młynarski" w rolę rzeczniczki zmarzniętych kobiet wcieliła się Gaba Kulka.

Nie wnikając w zależności między porą roku, a płciową potrzebą dobroci, apelujemy byśmy byli dla siebie dobrzy kiedy tylko się da, a zwłaszcza w takie pochmurne i deszczowe dni jak dziś.