X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bydgoszcz

Historyczny szlak tematyczny w Bydgoszczy

W Bydgoszczy wody rzeki Brdy odgrywają tak ważną rolę, że postanowiono stworzyć szlak tematyczny TeH2O, który przybliża historię miasta. T jak technika, H jak historia i O2 jak dwa razy opowieść, a H2O to chemiczny symbol wody. Zawitaliśmy do trzech miejsc na szlaku - do Muzeum Mydła i Historii Brudu, na Wyspę Młyńską i do Eksploseum.
Zobacz więcej na temat:  Bydgoszcz HISTORIA przemysł woda Roman Czejarek STYL ŻYCIA NAUKA odkrycia i ciekawostki

Kampania wyborcza. "Narracja opozycji jest reaktywna"

Trwa kampania przed wyborami samorządowymi. W niedzielę Prawo i Sprawiedliwość spotkało się z wyborcami w Toruniu i Bydgoszczy, a Koalicja Obywatelska w Krakowie. – Opozycja podejmuje kwestie niekoniecznie dotyczące kampanii samorządowej – oceniał w Polskim Radiu 24 Jan Chmielewski z Klubu Jagiellońskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kraków Toruń Bydgoszcz Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska wybory samorządowe 2018

Tomasz Latos (PiS): mamy pomysł na Polskę

- Jestem optymistą w kwestii naszego zwycięstwa w wyborach do sejmików wojewódzkich. Nie po to obywatele obdarzyli nas zaufaniem trzy lata temu, nie po to konsekwentnie zmieniamy Polskę, byśmy byli zatrzymani w połowie drogi. Trzeba również zmieniać małe ojczyzny - mówił w audycji 24 Pytania - Rozmowa Poranka Tomasz Latos, poseł Prawa i Sprawiedliwości, kandydat na prezydenta Bydgoszczy. - Mamy pomysł na Polskę, jesteśmy zdeterminowani, by służyć ludziom - dodawał. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Bydgoszcz