Muzyka

Muzykoterapia: Do czego tańczy Marek Niedźwiecki

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 07:00
Zobacz, jak na to i inne pytania z naszej muzycznej wideo ankiety odpowiedział legendarny prezenter Listy Przebojów Programu Trzeciego.
Audio

Już tylko rok dzieli nas od symbolicznych 30-tych urodzin najsłynniejszej polskiej listy przebojów. Przez większość tego czasu Lista Przebojów Programu Trzeciego kierowana  była ciepłym głosem Marka Niedźwieckiego, którego luźny styl prowadzenia i radiowa wyobraźnia w dużej mierze zadecydowały o popularności właśnie tego notowania piosenek.

Wielu za pośrednictwem zabawnych zapowiedzi radiowca odebrało gruntowną edukację jeśli chodzi o światowe i polskie szlagiery, wielu przeżyło chwile wzruszeń słysząc swoje ulubione piosenki lub... piosenki przez siebie napisane ogłaszane barytonem popularnego "Niedźwiedzia".

Nie tak dawno zapytaliśmy prezentera o pierwsze wydania jego kultowej audycji. Przy okazji dziennikarz odpowiedział na kilka pytań z naszej „muzykoterpijnej” ankiety.

 Czego już nigdy usłyszy Marek Niedźwiecki? Co by było, gdyby nie zajmował się muzyką? Dowiesz się klikając w ikonę filmu w boksie "Wideo".

Zobacz więcej na temat: boks
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Urodziny Listy Przebojów Trójki – zobacz wideo z Markiem Niedźwieckim

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 07:00
Na trzecim AC/DC, na drugim Maanam, na pierwszym... – tak przed 30 laty przedstawiał się szczyt pierwszego notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.
rozwiń zwiń