X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Białe Święta

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2008 13:07
Transmisja koncertu z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.
W koncercie wystąpią: Natalia Kukulska, Dorota Osińska, Janusz Radek oraz Maciej Miecznikowski, a także Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego i Chór Chłopięcy i Męski Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina pod dyrekcją Iriny Bogdanovich.
Wykonawcy wystąpią przy akompaniamencie kwartetu Twist & Swing (saksofon, kontrabas, fortepian, perkusja).

Program koncertu składać się będzie ze znanych i bliskich wszystkim utworów o tematyce świątecznej, wybranych zarówno z polskiego, jak i z zagranicznego repertuaru. Koncert rozpocznie "Gospel Mass" Roberta Raya, składająca się z sześciu utworów, w wykonaniu połączonych chórów z towarzyszeniem solistów.

Dalsza część koncertu składać się będzie z polskich kolęd przeplatanych świątecznymi utworami zagranicznymi. Usłyszymy m.in.: "Przybieżeli do Betlejem", "Wśród nocnej ciszy", "Chorał Bacha", "What Child Is This", "Cicha noc", "The Little Drummer Boy", "Kulig", "Jest taki dzień", "Lulajże Jezuniu", "Thank You for the Christmas", "Carol of the Bells" (Sziedrik – Ukraina), "Deck the Halls", "White Christmas", "What a Wonderful World", "Nobody Knows", "Oj Maluśki", "You Light up my Life".

Transmisja w Programie Pierwszym, 27 grudnia 2008, godz. 17.05