X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Schumann 2010: niezwykła seria pianisty Érica Le Sage

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2010 11:20
Kacper Miklaszewski o ósmej odsłonie bezprecedensowego cyklu nagraniowego z kompletem fortepianowych i kameralnych dzieł guru niemieckiego romantyzmu.
Audio

W 2006 roku, w 150 rocznicę śmierci Roberta Schumanna francuski pianista Éric Le Sage rozpoczął cykl nagrań poświęconych twórczości niemieckiego kompozytora. Najnowszą, ósmą część serii w programie Płytomania (Dwójka) omówili Kacper Miklaszewski i Jacek Hawryluk. Wnikliwa recenzja przekształca się w radiowy esej o stylu schumannowskim oraz historii XIX-wiecznej muzyki fortepianowej. Z takimi orędownikami Schumann na pewno nie przegra konkurencji z Chopinem...

 

Robert Schumann Erica Le Sage