X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Bruce Springsteen

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 12:22
Artystę spotkałem tylko raz - dawno temu, na konferencji prasowej Amnesty International. Jest jeszcze niższy niż nam się wydaje.
Audio
Bruce Springsteen pierwszy solowy album wydał w 1973 roku
Bruce Springsteen pierwszy solowy album wydał w 1973 rokuFoto: Sony Music / mat. promocyjne

W naszym serialu pominęliśmy udział Bruce'a w projekcie "We Are The World", który dał mu popularność w zupełnie nowych kręgach, także w naszym kraju. Generalnie sława Bossa w Polsce nie dorasta do pięt jego statusowi absolutnego Boga za oceanem i w paru innych miejscach świata. Mało kto nawet pamięta, że gościliśmy go kiedyś w Sali Kongresowej na akustycznym recitalu.

Moja ulubiona od zawsze płyta to, co pewnie niektórych zdziwi, "Tunnel Of Love". Wciąż mogę jej słuchać non-stop. Ale i tak wiem, że największym fanem Springsteena jest mój Trójkowy kolega - Mariusz Owczarek.