X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Oasis

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 19:15
Widziałem na żywo ich legendarny koncert w Knebworth, kiedy byli u szczytu sławy. Fragmentem tamtego właśnie wydarzenia zaczęliśmy Trójkowy serial o zespole.
Audio
Bracia Noel i Liam Gallagherowie
Bracia Noel i Liam GallagherowieFoto: EPA/PAP

Pierwsze nagrania i krótką 30-minutową rejestrację występu dostałem z BBC, zanim ktokolwiek o nich usłyszał. Nie mogłem ich nie pokochać, skoro wielbili Beatlesów chyba nawet bardziej ode mnie. Choć w ich przypadku inspiracja balansowała zawsze na krawędzi plagiatu, o czym świadczą liczne procesy… Porozmawiałem z Liamem dopiero, gdy miał już swoje Oasis 2, czyli Beady Eye. To bardzo rzadki przypadek, gdy ktoś bardzo znany wygląda z bliska dokładnie jak na zdjęciach.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA oasis Piotr Metz