X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Perfect

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2014 16:00
Duet Markowski/Kozakiewicz to wspaniali, szalenie energetyczni gawędziarze, z którymi można by wypić skrzynkę piwa i przegadać niejedną noc, pełną fascynująco-pieprznych anegdot.
Audio
Grzegorz Markowski z grupy Perfect
Grzegorz Markowski z grupy PerfectFoto: Jacek Konecki/PR

Cień Zbigniewa Hołdysa unosi się nad każdą rozmową o historii zespołu i pewnie już tak pozostanie, chyba że - podobnie jak Roger Waters i Pink Floyd - znajdą wspólnie powód, by na jeden występ zawrzeć kompromis przy protokole rozbieżności.

A Pan Dariusz, widząc moje muzeum oldskulowych urządzeń odtwarzających dźwięk, podarował mi kiedyś wspaniałomyślnie zabytkowy magnetofon szpulowy Tandberg!