X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Polskie i tureckie media publiczne zacieśniają współpracę

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2014 16:05
Polskie i tureckie media publiczne zacieśniają współpracę. Prezesi Polskiego Radia i telewizji publicznej Andrzej Siezieniewski i Juliusz Braun podpisali w Ankarze protokół w tej sprawie.
W obecności prezydentów Polski i Turcji prezes Polskiego Radia, Andrzej Siezieniewski podpisał umowę o współpracy Polskiego Radia z Radiem Tureckim.
W obecności prezydentów Polski i Turcji prezes Polskiego Radia, Andrzej Siezieniewski podpisał umowę o współpracy Polskiego Radia z Radiem Tureckim. Foto: Dorota Piotrowska

Uroczystość miała miejsce w Pałacu Prezydenckim w obecności prezydentów Polski i Turcji Bronisława Komorowskiego i Abdullaha Gula. Okazją jest 600. rocznica ustanowienia stosunków dyplomatycznych między oboma krajami. Współpraca między polskim i tureckim radiem ma polegać przede wszystkim na zacieśnianiu kontaktów pomiędzy antenami, redakcjami oraz portalami internetowymi. Ma także obejmować wspólne produkcje, szkolenia  oraz wymianę pracowników redakcyjnych i technicznych.

Celem oficjalnej wizyty prezydenta Komorowskiego w Turcji jest uczczenie 600-lecia nawiązania polsko-tureckich stosunków. Jednak życie napisało inny scenariusz i najwążniejszym tematem rozmów polskiego prezydenta z tureckimi politykami są wydarzenia na Ukrainie, a zwłaszcza na półwyspie krymskim. O perspektywie wyjścia z kryzysu na Ukrainie polski prezydent rozmawia z prezydentem Turcji Abdullahem Gulem, szefem rządu Recepem Tayyipem Erdoganem oraz przewodniczącym parlamentu Cemilem Cicekiem. Polska delegacja odwiedzi dwa miasta - Ankarę i Stambuł.

IAR